Szántai kupa 2021
Szeptember 24-én 32 tanulóval vettünk részt a Szantai József Emlékversenyen. A fiúk labdarúgásban, kosárlabdában, a lányok kézilabdában,illetve egyéni teniszversenyben mérték össze tudásukat a rangos mezőnyben. A lányok hatalmasat küzdöttek és minden elismerést megérdemelnek az aktív kézilabdásokkal felálló ellenfelekkel szemben!!
Eredmények:
Tenisz 3. hely: Kovács Bence Bulcsú (11.a)
Labdarúgás 3. hely: 9-12. összevont fiú csapat
Gólkirály: Kurunczi Gábor (11.a)
Kosárlabda 4. hely: 9-10. összevont fiúk.

Magyar Diáksport Napja 2021
Október 6-án a gimis tanulókkal vettünk részt az I. Jászberényi Diáksport fesztiválon.
Esős idő ellenére a fiú focicsapat győzedelmeskedett.
A lányok kézilabdában a második helyet szerezték meg, míg a kosarasok harmadik helyen zártak.
Atlétika 1000m-es futásban Baráth Petra harmadik és Polatschek Péter második helyet szerezte meg (11.a).
Köszönet Molnár Csaba testnevelőnek a felkészítésért, versenyszervezésért.

A Magyar Diáksport Napja képekben: