Sóskuti Nikol 11.A osztályos tanuló 1. helyezést ért el a Szenti Ernő megyei rajzversenyen Monokróm csendélet, alap óraszámú I. kategóriában.
Gratulálunk Nikolnak a szép eredményhez és köszönet Kugler Erika felkészítő tanárnak a munkájáért!

A Liszt Ferenc Kamarazenekar LÁSD A ZENÉT! videópályázatán az ANIMA csapat a közönségszavazaton 1. helyezést ért el. A nyereményként kapott projektorral iskolánkat gazdagították. Köszönet a főszervezőnek, Taczman Alma Melindának és a lelkes csapattagoknak: Antal Réka, Csikós Réka, Hudra Emese, Kis Evelin Éva 10.a osztályos tanulóknak - Stelkovicsné Kreuter Anikó tanítványai. És köszönet a barátoknak, családtagoknak a támogatásért, a szavazatokért.
Gratulálunk, lányok!

2018. március 24-én a szolnoki Varga Katalin Gimnáziumban megrendezték az Oktatási Hivatal által meghirdetett Szenti Ernő megyei rajzversenyt. A verseny résztvevői között általános és művészeti gimnáziumos diákok egyaránt szerepeltek. Iskolánk tanulói közül Urbán Orsolya 10.a osztályos tanulónk 1. helyezést ért el Színes csendélet kategóriában. Ézsiás Judit 10.a osztályos tanuló különdíjban részesült Monokróm tanulmány, csendélet kategóriában. Horváth Hanna 9.a osztályos diákunk is szépen szerepelt Portré kategóriában.
Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő Kugler Erika tanárnőnek!