Jász diáksportnap 2019.május 27. Az érmes csapat.

A mondás szerint "három a magyar igazság...", de lehet, hogy még lesz ráadás is?
Földiné Barna Andrea számolt be a szép eredményről: a megyei labdarúgás diákolimpia döntőjén Rákóczifalván a 2. korcsoportos csapattal 3. helyezést értünk el.
Gratulálunk a csapatnak és köszönjük Földiné Barna Andrea munkáját.

Floorball diákolimpia-Kazincbarcika 2019. január 19.
II. helyezés
Csapat tagjai: Nagy Barnabás, Balogh Zsombor, Csányi Kristóf, Hordós Ádám, Bagi Ádám, Béres Martin

III. hely 2. korcsoport
Csapat tagjai: Lukáts Zsombor, Lukáts Zalán, Mustó Gergő, Muszka Előd, Bojtos Levente, Sípos Máté

Legjobb játékos díj: Bojtos Levente

Legjobb játékos: Bagi Ádám

Gratulálunk a győzelmekhez a játékosoknak és a felkészítő tanárnak: Szöllősiné Kárpáti Ágnes tanárnőnek!

Megyei úszó diákolimpia Karcagon.
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium tanulói ismét szép eredményt értek el:
4x50 m váltó 2.hely: Balla Fanni, Szabó Zita, Oláh Alexandra, Záhenszki Zsófia.
Hátúszás 2. hely Szabó Zita.
Gyorsúszás Balla Fanni 3. hely, mellúszás Oláh Alexandra 3. hely.
Gratulálunk minden indulónak! Ügyesek voltatok. Büszkék vagyok Rátok. Köszönjük Szöllősiné Kárpáti Ágnes tanárnő munkáját, lelkesedését, segítségét!

A hagyományokhoz híven idén is részt vettünk a jászsági általános iskoláknak meghirdetett Korompai Istvánról elnevezett teremfoci tornán, melyet dec.17-én rendeztek meg, a Belvárosi Általános Iskola tornatermében.
A gyerekek nagy lelkesedéssel és némi izgalommal várták a mérkőzéseket. Hat csapat nevezett, a meccseket végig színvonalas játék és sportszerűség jellemezte. A Szent István Sportiskola csapata mint esélyes és mint kupatartó szerepelt ezen a tornán, és természetesen mindenki minket akart legyőzni. Hát...esélyük sem volt rá. A csoportmeccseket simán hoztuk ( Szent István - Apponyi 8:3, Szent István - Székely 11:0 ). A döntőbe kerülésért a Lehel Vezér Gimnázium csapatával játszottunk izgalmas mérkőzést, de az 5:2-es győzelmünk azt jelentette, hogy megint az aranyéremért és a kupa megőrzéséért focizhattunk.
A másik ágon a nagy ellenfél, a Nagyboldogasszony Általános Iskola csapata került velünk a döntőbe. A csatát végig remek játék, erős küzdelem jellemezte. Az utolsó percekben Bagi Ádám egy-két szép csel után hatalmas gólt lőtt az ellenfél kapujába és így az 1:0 azt jelentette, hogy megint győztünk.
Csapatunk tagjai: Béres Martin, Bagi Ádám, Csányi Kristóf, Fonád Levente, Szappanos Péter, Magyar Barnabás, Toldi László, Nagy Barnabás, Danka Hunor, Hordós Ádám, Fazekas Gergő.
Az érmeket Hajnal-Nagy Gábor alpolgármester úr adta át a versenyzőknek. Különdíjat kapott a torna gólkirálya, Bagi Ádám (6.c) és a győztes csapat testnevelője, Baráth Géza tanár úr. A döntőről a kábel TV felvételt készített, a csapat kapitánya, Béres Martin interjút adott.

2018. október 11.

Diákolimpia Mezei Futóbajnokság Jászsági Döntőjének eredményei

I. korcsoport lányok

Szabó Jázmin 3. b osztály