Sólyomi Bence (9.a) a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában 4. helyezett, Kövér-Somoskeőy Nimród (9.a) a Várhelyi Ferenc Matematikaversenyen megyei 12. helyezett lett.
Felkészítő: Nyitrainé Tajti Edit.
Gratulálunk!

A megyei Várhelyi Ferenc Matematikaversenyen iskolánk tanulói szép eredményt értek el.
Nyitrainé Tajti Edit tanárnő diákjai, Bakki Zsombor (9.a) 8. helyezett, Brindzik Dorina (11.a) 12. helyezett lett.
Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő pedagógusnak!

Örömmel tájékoztatom Önöket a Várhelyi Ferenc matematikaverseny kimagasló eredményéről.
A nyolcadikosok közül Nyitrai Balázs Péter I. helyezést ért el Fejes Balázs pedig 15. helyezett lett. Felkészítőjük Pestiné Járomi Edit.
A gimnazisták közül Varga Krisztián 12/II. kategóriában I., 12/abszolút kategóriában II. helyezett lett. ☺
Kóré Milán 10/II. kategóriában III., 10/abszolút kategóriában pedig 13. helyezést ért el. A gimnazisták felkészítője Nyitrainé Tajti Edit.
Kategóriánként az első három helyezett tanuló oklevelét és jutalmát a májusban tartandó összevont díjátadó gálán veheti át.
Gratulálok a kimagasló eredményekhez felkészítő kollégáimnak és a diákoknak. Köszönöm a színvonalas munkát.
Pomázi Imréné, intézményvezető

Varga Krisztián (11.a) a Samsung Elektronics Zrt. Matematikaversenyén a 12.-esek kategóriájában 6. helyet ért el. Felkészítő tanára: Nyitrainé Tajti Edit.
Gratulálunk mindkettőjüknek a kiváló eredményhez!

A Várhelyi Matematikaverseny végeredménye:
I. és II. kategóriában
Kóré Milán Viktor (9. évfolyam) 2.,
Varga Krisztián (11. évfolyam) 4.
Remete Gergő (9. évfolyam) 7. helyezést ért el, felkészítőjük Nyitrainé Tajti Edit tanárnő,
Bárdy Dániel Béla (12. évfolyam) 19. helyezett lett, felkészítője Guba Ferenc tanár úr.

A tanulók teljesítményét abszolút kategóriában (matematika tagozatos gimnáziumok között) is értékelték:
Varga Krisztián 10., Kóré Milán Viktor 21., Bárdy Dániel Béla 24. helyezést ért el.
Gratulálunk a felkészítő kollégáknak és a diákoknak az elért szép eredményekhez.

A Várhelyi Ferenc Megyei Matematikaversenyen (II. kategória) Varga Krisztián  1. helyen, Magyar Martin  10. helyen szerepelt.
Felkészítő tanáruk: Nagyné Kontra Nóra

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményei -Tizenkettedik évfolyam:

1. hely Magyar Martin

18. hely Inges Zénó