Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom Önöket, hogy a 2024-2025-ös tanévben első osztályt kezdő gyermekek számára pótló fizikai képességmérést tartunk, melyen azok vehetnek részt, akik az előző mérésre egészségügyi vagy egyéb ok miatt nem tudtak eljönni.
A mérés időpontja: 2024. április 9. 13.00
Kérem, szíveskedjenek a megjelölt időpontra megérkezni, s a részvételhez szükséges felszerelést (kényelmes ruha, tornacipő) magukkal hozni.
Tájékoztatom Önöket arról, hogy az eredeti és a pótló fizikai képességmérés eredményét együtt, április 12-ig hirdetjük ki a honlapon.
Tisztelettel:
Pomázi Imréné főigazgató

Kedves Szülők!
A köznevelési típusú sportiskolára vonatkozó kerettantervi szabályozás alapján sportiskolai képzésre az a tanuló vehető fel, aki megfelel a fizikai képességmérési vizsgálat követelményeinek.
Intézményünkben a 2024-2025-ös tanévben első osztályt kezdő diákok mérésére 2024. március 20-án kerül sor a lenti beosztás szerint.
Kérem Önöket, szíveskedjenek a megjelölt időpont előtt 10 perccel megérkezni, s a részvételhez szükséges felszerelést (kényelmes ruha, tornacipő) magukkal hozni. A mérés az iskola tornatermében lesz, a szülők a gyermekeiket az aulában várhatják meg.
Aki bármely egyesület igazolt versenyzője, kérem, hogy a tagsági igazolása fénymásolatát – ha korábban még nem adták le - szíveskedjenek a méréskor a kollégáknak átadni.
Amennyiben betegség vagy egyéb ok miatt gyermekük nem tud részt venni a mérésen vagy nem adtak még le jelentkezési lapot, esetleg nem látják a beosztásban gyermekük jeligéjét, kérem jelezzék a 06302979783-as telefonszámon.
Szeretettel várjuk a leendő kisdiákokat és a kedves szülőket.

Pomázi Imréné igazgató

A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium első osztályába jelentkező valamennyi tanulónak szükséges a fizikai képességmérési vizsgálat. A sporttagozatos osztályokba olyan gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnek mozogni, kedvelik a sportos, ügyességi játékokat és a sport érdekében plusz feladatot is vállalnak.

A jelentkezési lapot kérjük a határidő betartásával visszaküldeni Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, vagy hozzák magukkal személyesen a március 6-án tartandó iskolahívogató programunkra.

A jelentkezési lap beküldési határideje e-mailben: 2024. március 8.

Jelentkezési lap fizikai képességméréshez

2024. 01. 24-én rendeztük meg „CSÚSZKA a jégen”  elnevezéssel téli beiskolázási programunkat, melyben a jégpályára invitáltuk a leendő első osztályos óvodásokat. Először a műkorcsolyázó tanulóink gyönyörű jégtáncát csodálhattuk meg, majd a jégpályát átvették a gyorskorcsolyázó diákjaink, akik szélsebes siklásaikkal  kápráztatták el a kis óvodásokat. Ezután zenés bemelegítéssel az ovisok is jégre állhattak és játékos, változatos feladatok segítségével ismerkedtek meg a korcsolyázás alapjaival. A vidám hangulatú, mókás, színes foglalkozás közben remekül érezték magukat kicsik és nagyok. Nagy szeretettel várjuk a kis óvodásokat a következő programunkra is, mely március 6-án 17 órától lesz az intézményünkben.
Novákné Berényi Katalin munkaközösség-vezető

2023.november 15-én rendeztük meg beiskolázási programunk 2. eseményét. A Száll a labda, röpp, röpp...sportfoglalkozáson az érdeklődő ovisoknak akadálypályát állítottunk össze, és egy labdás foglalkozást tartottunk. A szülőknek ez idő alatt az egyházak képviselői és Pomázi Imréné igazgatónő tartott tájékoztatót.

Október 4-én délután óvodásokkal népesült be az iskolánk épülete. Az apróságok az „Állati jó…” elnevezésű iskolába csalogató játszóházba érkeztek, ahol az állatok napja kapcsán különféle foglalkozásokon ismerkedhettek meg a leendő elsős tanító nénikkel. Nagyné Velkei Andrea, Novákné Berényi Katalin, Doboss Eszter és Földiné Barna Andrea tanító nénik zenével, mondókával, tánccal, kézműves tevékenységgel és mesével varázsolták el a kicsi gyermekeket. Munkájukat segítették a 4. osztályos tanulók, akik kis koreográfia keretében idézték fel a legismertebb állatok hangját, mozgását és külsejét. Mindeközben a szülők előadáson vehettek részt, melyet Hajnal Anikó iskolapszichológus, gyógypedagógus kollégánk tartott az iskolaérettség témaköréről. A nagyszámú érdeklődő kis óvodás jó hangulatban, élményekkel gazdagodva, vidáman köszönt el a leendő elsős tanító néniktől.
Visszavárjuk Őket november 15-én!

Novákné Berényi Katalin munkaközösség-vezető

Tisztelt Szülő!

Iskolánk tanulóinak lehetősége van a 20/2012. EMMI rendelet 14.§ (5) bekezdése, valamint a 182/A-182/B. § értelmében, hogy a következő tanévre vonatkozóan módosítsák az Etika / Hit- és erkölcstan tanóra választását. Amennyiben élni kíván a lehetőséggel, a lenti nyilatkozatot kitöltve, aláírva 2024. május 20-ig elektronikus úton vagy postán juttassa el az iskolába.

Etika/Hit- és erkölcstan nyilatkozat