Az Ifjúsági Önkormányzat és iskolánk együttműködéseként 2016. november 10-én idegennyelvi vetélkedőt rendeztünk. A jó hangulatú, játékos vetélkedőre meghívtunk a város általános iskolából egy-egy felső tagozatos csapatot, amelyben a diákok a tanult idegen nyelvhez köthető feladatokon keresztül ismerkedtek egymással és London, Berlin nevezetességeivel. A vetélkedő szellemi "anyja" Forgács Lászlóné tanárnő, aki dallal, képekkel, szállóigékkel, zenével bűvölte el a játékosokat. A vetélkedőről mindenki jókedvűen és győztesként távozott: ajándékkal, élménnyel, tapasztalattal gyarapodva. A vetélkedő egy-egy feladatába Pomázi Imréné intézményvezető és Szatmári Antalné alpolgármester asszony is bekapcsolódott. A képek is ezt a vidámságot és csapatmunkát mutatják. Köszönet a szervezőknek: Forgács Lászlóné, Majzik Zsuzsanna, Eperjesiné Palásti Piroska, Bartos Kinga, Parti Tamás és a Diákönkormányzat aktivistái.