Szeressétek a gyermekeimet!
2024. április 11-én Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Jászberényi Campusán megrendezésre került a Tavaszi Tehetségkutató Művészeti Fesztivál, amelyet a régió középiskoláinak hirdettek meg. A verseny gondolatát Szabó Lőrinc Ima a gyermekekért című verse ihlette: Szeressétek a gyermekeimet.
A versenykiírás alapján lehetőség volt versmondó, versillusztráció és zenei pályázatra jelentkezni. A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnáziumból nyolc diák pályázott. Egy diák versmondó és nyolc diák versillusztráció kategóriában.
A versmondó pályázat eredménye:
Madarász Fruzsina 12.a  - 3. helyezés
A versillusztrációs pályázat eredményei:
Bányai Lívia 11.a  - 1. helyezés
Madarász Fruzsina 12.a  - 2. helyezés
Garai Kyra 10.a – 2. helyezés
Kántor Lili 9.a- 3. helyezés
Juhász Gabriella 9.a-
3. helyezés
Taczman Alma 11.a- 3. helyezés
Kis Nóra 10.a- 3. helyezés
Csikós Réka 11.a- 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kugler Erika
Szeretettel gratulálunk a nyerteseknek!