Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Iskolánkban hagyománnyá vált, hogy szezonzáró sportdélutánt tartunk a jégpályán a sporttagozatos osztályoknak. Az idén 2017.03.30-án korcsolya ügyességi versenyt rendeztünk. A szembeváltó és a „floorball a jégen” feladatokban az alsó és a felső tagozatos diákok külön-külön csapatokban mérték össze ügyességüket. Annak ellenére, hogy a csapatok vegyes korosztályúak voltak, gyorsan kialakult a csapatszellem. A sportesemény jó hangulatban zajlott, a diákok lelkesek és ügyesek voltak, oklevéllel és ajándékkal jutalmaztuk őket.Köszönet a testnevelő tanároknak a feladatok összeállításáért!

Martfű - 2017. március 28.
55 fővel vettünk részt a futáson. A megyei iskolák közül egyedül  mi állítottunk ki minden  korcsoportban (1-.6 korcsoportig)  csapatokban futókat.

Eredményeink:
II. kcs fiú:
csapat 1. hely / Béres Martin 4.b, Bagi Ádám 4.c, Csányi Kristóf 4.c, Nyekeczki Bence 4.c, Gyenes Richárd  4.a /
egyéni 1. hely Béres Martin 4.b
II. kcs lány:
csapat 3. hely / Redler Aisa 4.c, Szebenyi Sára 4.b, Antal Réka 4.b, Hudra Anna 4.b, Nagy Kíra 4.c /
III. kcs lány:
csapat 1. hely / Balla Fanni Anna 5.c, Schönborn Melinda 6.b, Bereczki Bíborka 7.b, Laky Lilla 5.c, Dobrán Flóra 6.b, Tiborcz Dóra 7.a /
egyéni 2. hely Schönborn Melinda 6.b
IV. kcs lány:
egyéni: 2. hely / Somogyi Barbara 8.b
IV. kcs fiú:
csapat: 2. hely / Zsigó Bence, Zsigó Máté8.b, Rideg Patrik 8.a, Szappanos Gergely 8.b, Frischman Alex 8.b /
VI. kcs csapat:
3. hely / Sebők Máté 12.a, Rafael József 12.a, Kovács Kristóf, Madarász Tamás 11.a

Felkészítők a testnevelők:
Lencse Lívia, Novákné Berényi Katalin, Kiss Kovács Kinga, Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Pestiné Járomi Edit, Turjányi Rita, Szöllősi Szabolcs, Barát Géza

A 2016-17-es tanévben is beneveztünk 4 korcsoporttal a floorball diákolimpiára.
A küzdelmek októberben kezdődtek el. A III. korcsoportos fiúk Jászsági döntővel kezdtek. A játék helyszíne a Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola tornacsarnoka volt. Ellenfelünk a Nagyboldogasszony Katolikus Iskola és a Lehel Vezér Gimnázium sportolói voltak. Két győzelemmel első helyen jutottunk a megyei döntőbe.  A döntőt a szolnoki Szentgyörgyi Albert Általános Iskolában rendezték. 4 csapat / Nagyboldogasszony Katolikus Iskola, a Kassai úti Általános Iskola, a Fiumei úti Általános Iskola és a mi csapatunk/ körmérkőzést vívott egymással. 3 győzelemmel a megyei döntőt is sikerült megnyernünk. Folytatás az országos elődöntőben, melynek helyszíne Mohács.
A II. korcsoportosok diákolimpiai bajnokhoz méltóan két győzelmet arattak ellenfeleikkel szemben, így első helyen végzett csapatként várhatják a folytatást az országos elődöntőn. A IV. korcsoportos fiúk az 5. helyen végeztek a megyei döntőn.
Gratulálunk a fiúknak és további sikereket kívánunk az országos elődöntőn.