Serbia Open, Belgrade 2022. 12. 04. - 12. 03.
A JSE gyorskorcsolya csapata Belgrádban mérte össze erejét az Alpe Adria Trophy verseny második sorozatán. Ez a verseny volt a szakosztály hetedik versenye ebben a szezonban. A versenyen 9 országból 70 sportoló mérte össze tudását, ebből 16-an a JSE csapatát képviselték. A sportolóink nagyon jól versenyeztek és szép teljesítményt nyújtottak az egész hétvége folyamán. Sikerült összesen 33 dobogós és 12 összetett érmet szerezni, emellett 22 egyéni csúcs is megdőlt. Az edzői stáb nagyon elégedett volt az egyesület versenyzőivel, a csapatot Szász Attila segédedző vezette.
Versenyzőink eredményei :
•Junior G
Gonda Richárd: 333m 3 hely , összetett 4. hely
•Junior F girls
Marinka Tóth Réka: 500m 1. hely , 222m 1. hely , 333m 1. hely , összetett 1. hely
György Fanni : 4. hely
•Junior F boys
Földi Dávid : 500m 1. hely , 222m 1. hely , 333m 1. hely , összetett: 1. hely
•Junior E girls
György Mira: 777m 1. hely , 333m 1. hely , 500m 1. hely , összetett 1. hely
Szűcs Janka: 777m 3. hely , 333m 2. hely , 500m 3. hely , összetett 3. hely
Szmetena Maja: 7 hely
•Junior E boys
Boros Bence: 777m 1. hely , 333m 1. hely , 500m 1. hely , összetett 1. hely
Földi Krisztián: 777m 3. hely , 333m 3. hely , 500m 3. hely , összetett 3. hely
•Junior D girls
Szabó Jázmin: 1000m 1. hely , 500m 1. hely , 777m 1. hely , összetett 1. hely
Taczman Mira : 1000m 3. hely , összetett 3. hely
Marinka Tóth Anna: 500m 3. hely , összetett 4. hely
•Junior D boys
Gonda Gergő: 1000m 2. hely , 500m 1. hely , 777m 1. hely, összetett 1. hely
György Nimród: 500m 3. hely , 777m 3. hely összetett 3. hely
György Benedek: 1000m 3. hely , összetett 4. hely
•Junior D-C vegyes váltó
Szabó Jázmin, Marinka Tóth Anna, Gonda Gergő, György Nimród: 1. hely
•Junior D-C girls váltó
Szabó Jázmin, Marinka Tóth Anna, Taczman Mira: 4. hely
További képek a fotóalbumban:
Alpe Adria Trophy 2022
Gyorskorcsolya
Talentum alapítvány
Jelentkezési lapok
Általános Iskola
- Tavaszi játszóház
- Focizni tudok
- A „jövő tudósai” - ABAS-Városi matematikaverseny 2024
- "Tavaszi szél" népdaléneklési verseny
- Vers- és prózamondó verseny 3-4. évfolyam
- Április
- Happy-hét 2024
- Öltözz a könyvedhez!
- Hol volt, hol nem volt...
- Egészségnap
- Pénz7 - 2024
- Március
- Városi idegen nyelvi szépkiejtési verseny
- Február
- Január
- Kockaland városi verseny 1. forduló
- „Katonai légi járművek” című rajzpályázat
- Sítábor
- Karácsonyra hangolódva
- Szeretetcsoki 2023
- December
- November
- Adventváró játszóház
- Csodaláda
- Darules 2023
- FELHÍVÁS-mézeskalácsfalu építésre
- Márton napi forgatag
- Október
- Énekkaros tanulmányi kirándulás
- Nyílt tanítási órák az első osztályokban
Gimnázium
- Tavaszi Tehetségkutató Művészeti Fesztivál
- Szent István Diáknap 2024
- A 2024-2025-ös tanévben 9. évfolyamra jelentkező tanulók ideiglenes felvételi jegyzéke
- Diákutazási program
- Közösségi szolgálat
- A Nemzeti Tudósképző Akadémia februári hírlevele
- Jégre fel!
- Nobel-díjasok és tehetséges diákok XXI. találkozója - 2024
- Szántai kupa 2023
- Diákparlament
- Gödöllői program 2023. december 09.
- '56-os program a Rákóczi Szövetség támogatásával
- Jászkürt-megjelenés
- Ünnepi megemlékezés
- Jászsági Bűnmegelőzési és Drogprevenciós verseny - középiskola
- OTP pénzügyi vetélkedő
- Gödöllői laborgyakorlat
- Díjátadó a Megyeházán
- Akadályfutás
- Kirándulás a Partiumba
- Találkozás Farkas Bertalannal
- "Gyökereink"-rendkívüli történelemóra
- Rákóczi Szövetség programja
- Fair play kupa foci körzeti verseny
- "PETŐFI SZAVA ZENGETT"
- Szemelvények az osztálydekorációkból
- SIOSZ GÁLA-LINDI SIKERE
- Jégre fel!
- "Ép testben ép lélekkel" (2023.február)
- Parlamenti Ifjúsági Napok 2022
Testvériskola
- Vechtai kiándulás
- Vechtai üdvözlet
- Pater Andreas üdvözlő szavai (2019. október)
- Vechtai élmények-a diákok szemével (2019. március)
- Városunk és Vechta 25 éves barátsága (2018. szeptember)
- A vechtai St. Thomas Kolleg 2017. évi évkönyvében iskolánk is helyet kapott
- A zene összeköt (2017. október)
- Látogatás a domonkosrendi St. Thomas iskolába (2016. október)
Gyorskorcsolya
- UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
- GYORSKORCSOLYA DIÁKOLIMPIA SZEKSZÁRDON
- JUNIOR VILÁGBAJNOK A MAGYAR NŐI VÁLTÓ
- Gazsi Noémi sikere
- Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Regionális Döntő Jászberény
- 8. Jász-Kupa nemzetközi verseny
- SPORTGÁLA 2024
- 31. ALTA VALTELLINA TROPHY / Bormio, Italy
- I. Divíziós verseny-gyorskorcsolya
- 30. Csizmadia Kupa
- Hanse CUP - Rostock Németország 2023.10.20-22.
- Alpok Adria Kupa 1.forduló
- Olympic Hopes
- Gyorskorcsolya- Lindi sikere
- STEZ CUP 2023. szeptember
- Sportbüszkeségeink
- Év végi sportverseny-összefoglaló
- Európa Kupa (Torino)
- Gyorskorcsolya Diákolimpia Sátoraljaújhely
- Jász Kupa 2023. január 20-22.
- Gyorskorcsolya világbajnokságra készülve
- Alpe Adria Trophy 2022
- Mikulás kupa 2022. december
- Gyorskorisaink sikerei
- Divíziós Verseny - 2022.10.22. - Budapest
- Olympic Hopes 2022 – Budapest
- STEZ CUP 2022, Spisska Nova Ves
- Schőnborn Melinda sikere
- Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő
- Dobrán Réka sikerei
- Pillanatképek a Diákolimpiáról
- Jeges sportvetélkedő
- Junior Országos Bajnokság
- 6. JÁSZ-KUPA
- Mikulás Kupa-2021
- Gyorskorcsolyaverseny Debrecenben
- Alpe Adria Trophy 1.
- Olympic Hopes
- Danubia kupa Szlovákiában
- Támogatott tehetség