A március 30-án Szolnokon megrendezett Megyei német nyelvi verseny döntőjében szép eredményt értek el tanulóink. Bányai Lívia , Bendó Eszter , Juhász Dorka Etelka 10. a osztályos tanulók 9. helyezést értek el a POK által szervezett versenyen. Gratulálunk a "Das Larifari" csapat tagjainak és Szerencsés Melinda felkészítő tanárnak!
Az országos német nyelvi versenyen elért kiváló eredmények:
A1-es korcsoport 9. a osztály:
Kóczián Bálint, Major Melinda, Sóskuti Nikol - 1. helyezés
A2-es korcsoport 11. a osztály:
Balogh Anikó, Tiborcz Dóra, Varga Bence - 1. helyezés
A2-es korcsoport 10. a osztály:
Brindzik Dorina, Dobrán Flóra, Juhász-Aba Nikolett - 2. helyezés
Gratulálunk a tanulóknak a szép eredményekhez, s köszönet Szerencsés Melinda tanárnőnek, hogy a vírushelyzet adta nehézségek ellenére is lelkesen és eredményesen készítette fel tanítványait a megmérettetésre.
Az április 5-én megrendezett Megyei angol nyelvi verseny döntőjében Fenyves Szabolcs 10. a osztályos tanuló (I. kategória) 4. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk Szabolcsnak és Majzik Zsuzsanna felkészítő tanárnak.
Április 10-én a Főiskola szervezésében rendezték meg a város diákjainak az angol nyelvi szépkiejtési versenyt, ahol a 9. és 10. osztályosok mérték össze angol beszédstílusukat. Gimnáziumunkat Varga Csenge 10. a osztályos tanuló képviselte, aki a versenyen 2. lett 25 diák közül. Gratulálunk Csengének és felkészítő tanárának, Majzik Zsuzsannának.
Gratulálunk a szép teljesítményhez neki és felkészítőjének, Majzik Zsuzsanna tanárnőnek, s az április 5-én megrendezésre kerülő döntőbe további szép sikert kívánunk.
Talentum alapítvány
Jelentkezési lapok
Általános Iskola
- A „jövő tudósai”-ABAS-Városi matematikaverseny 2024
- "Tavaszi szél" népdaléneklési verseny
- Vers- és prózamondó verseny 3-4. évfolyam
- Április
- Happy-hét 2024
- Öltözz a könyvedhez!
- Hol volt, hol nem volt...
- Egészségnap
- Pénz7 - 2024
- Március
- Városi idegen nyelvi szépkiejtési verseny
- Február
- Január
- Kockaland városi verseny 1. forduló
- „Katonai légi járművek” című rajzpályázat
- Sítábor
- Karácsonyra hangolódva
- Szeretetcsoki 2023
- December
- November
- Adventváró játszóház
- Csodaláda
- Darules 2023
- FELHÍVÁS-mézeskalácsfalu építésre
- Márton napi forgatag
- Október
- Énekkaros tanulmányi kirándulás
- Nyílt tanítási órák az első osztályokban
- Házi matematikaverseny
- Isteni szín-játék
Gimnázium
- Tavaszi Tehetségkutató Művészeti Fesztivál
- Szent István Diáknap 2024
- A 2024-2025-ös tanévben 9. évfolyamra jelentkező tanulók ideiglenes felvételi jegyzéke
- Diákutazási program
- Közösségi szolgálat
- A Nemzeti Tudósképző Akadémia februári hírlevele
- Jégre fel!
- Nobel-díjasok és tehetséges diákok XXI. találkozója - 2024
- Szántai kupa 2023
- Diákparlament
- Gödöllői program 2023. december 09.
- '56-os program a Rákóczi Szövetség támogatásával
- Jászkürt-megjelenés
- Ünnepi megemlékezés
- Jászsági Bűnmegelőzési és Drogprevenciós verseny - középiskola
- OTP pénzügyi vetélkedő
- Gödöllői laborgyakorlat
- Díjátadó a Megyeházán
- Akadályfutás
- Kirándulás a Partiumba
- Találkozás Farkas Bertalannal
- "Gyökereink"-rendkívüli történelemóra
- Rákóczi Szövetség programja
- Fair play kupa foci körzeti verseny
- "PETŐFI SZAVA ZENGETT"
- Szemelvények az osztálydekorációkból
- SIOSZ GÁLA-LINDI SIKERE
- Jégre fel!
- "Ép testben ép lélekkel" (2023.február)
- Parlamenti Ifjúsági Napok 2022
Testvériskola
- Vechtai kiándulás
- Vechtai üdvözlet
- Pater Andreas üdvözlő szavai (2019. október)
- Vechtai élmények-a diákok szemével (2019. március)
- Városunk és Vechta 25 éves barátsága (2018. szeptember)
- A vechtai St. Thomas Kolleg 2017. évi évkönyvében iskolánk is helyet kapott
- A zene összeköt (2017. október)
- Látogatás a domonkosrendi St. Thomas iskolába (2016. október)
Gyorskorcsolya
- UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
- GYORSKORCSOLYA DIÁKOLIMPIA SZEKSZÁRDON
- JUNIOR VILÁGBAJNOK A MAGYAR NŐI VÁLTÓ
- Gazsi Noémi sikere
- Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Regionális Döntő Jászberény
- 8. Jász-Kupa nemzetközi verseny
- SPORTGÁLA 2024
- BudaSkate kupa
- 31. ALTA VALTELLINA TROPHY / Bormio, Italy
- I. Divíziós verseny-gyorskorcsolya
- 30. Csizmadia Kupa
- Hanse CUP - Rostock Németország 2023.10.20-22.
- Alpok Adria Kupa 1.forduló
- Olympic Hopes
- Gyorskorcsolya- Lindi sikere
- STEZ CUP 2023. szeptember
- Sportbüszkeségeink
- Év végi sportverseny-összefoglaló
- Európa Kupa (Torino)
- Gyorskorcsolya Diákolimpia Sátoraljaújhely
- Jász Kupa 2023. január 20-22.
- Gyorskorcsolya világbajnokságra készülve
- Alpe Adria Trophy 2022
- Mikulás kupa 2022. december
- Gyorskorisaink sikerei
- Divíziós Verseny - 2022.10.22. - Budapest
- Olympic Hopes 2022 – Budapest
- STEZ CUP 2022, Spisska Nova Ves
- Schőnborn Melinda sikere
- Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő
- Dobrán Réka sikerei
- Pillanatképek a Diákolimpiáról
- Jeges sportvetélkedő
- Junior Országos Bajnokság
- 6. JÁSZ-KUPA
- Mikulás Kupa-2021
- Gyorskorcsolyaverseny Debrecenben
- Alpe Adria Trophy 1.
- Olympic Hopes
- Danubia kupa Szlovákiában