A március 30-án Szolnokon megrendezett Megyei német nyelvi verseny döntőjében szép eredményt értek el tanulóink. Bányai Lívia , Bendó Eszter , Juhász Dorka Etelka 10. a osztályos tanulók 9. helyezést értek el a POK által szervezett versenyen. Gratulálunk  a "Das Larifari" csapat tagjainak és Szerencsés Melinda felkészítő tanárnak!

Az országos német nyelvi versenyen elért kiváló eredmények:
A1-es korcsoport 9. a osztály:
Kóczián Bálint, Major Melinda, Sóskuti Nikol - 1. helyezés
A2-es korcsoport 11. a osztály:
Balogh Anikó, Tiborcz Dóra, Varga Bence - 1. helyezés
A2-es korcsoport 10. a osztály:
Brindzik Dorina, Dobrán Flóra, Juhász-Aba Nikolett - 2. helyezés
Gratulálunk a tanulóknak a szép eredményekhez, s köszönet Szerencsés Melinda tanárnőnek, hogy  a vírushelyzet adta nehézségek ellenére is lelkesen és eredményesen készítette fel tanítványait a megmérettetésre.

Az április 5-én megrendezett Megyei angol nyelvi verseny döntőjében Fenyves Szabolcs 10. a osztályos tanuló (I. kategória) 4. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk Szabolcsnak és Majzik Zsuzsanna felkészítő tanárnak.

Április 10-én a Főiskola szervezésében rendezték meg a város diákjainak az angol nyelvi szépkiejtési versenyt, ahol a 9. és 10. osztályosok mérték össze angol beszédstílusukat. Gimnáziumunkat Varga Csenge 10. a osztályos tanuló képviselte, aki a versenyen 2. lett 25 diák közül. Gratulálunk Csengének és felkészítő tanárának, Majzik Zsuzsannának.

A 10. évfolyamosok közül az I. kategóriában a Megyei angol nyelvi verseny döntő fordulójába jutott  Fenyves Szabolcs.
Gratulálunk a szép teljesítményhez neki és felkészítőjének, Majzik Zsuzsanna tanárnőnek, s az április 5-én megrendezésre kerülő döntőbe további szép sikert kívánunk.