2024. április 9-én tartottuk a  „Tavaszi szél” iskolai népdaléneklési versenyünket. 26 jól felkészült énekes műsorát hallgathatta meg a zsűri. A versenyzők kimagasló teljesítménye a felkészítő  tanárok munkáját dicséri. A verseny után a zsűri elnöke, Jámbor Imre és Stelkovicsné Kreuter Anikó zsűritag  összefoglaló értékelést adtak, majd minden tanuló emléklapot vehetett át a lelkes, magas színvonalú szerepléséért.A legjobban teljesítők oklevelet kaptak.
Az iskolai verseny eredményei:
I.helyezettek
1-2. évfolyam: Pap Viven 2.b ( felkészítő tanár: Madarász Krisztina)
3-4. évfolyam: Gyurkó Máté 3.c   (felkészítő tanár: Ridegné Barna-Terenyi Krisztina)
5-8. évfolyam: Oláh-Hajnal Zalán 7.a ( felkészítő tanár: Berdó Péterné Farkas Andrea)
II.helyezettek
1-2. évfolyam: Orgován Hanna 2.b ( felkészítő tanár: Madarász Krisztina)
3-4. évfolyam: Kovács Veronika 3.a ( felkészítő tanár: Madarász Krisztina)
5-8. évfolyam: Rimaszombati Laura 8.b ( felkészítő tanár: Rimaszombatiné Molnár Erika)
III. helyezettek
1-2. évfolyam: Kaposznyák Mira 1.c ( felkészítő tanár: Hamar Boglárka)
3-4. évfolyam: Láng Viktória 3.c ( felkészítő tanár: Ridegné Barna-Terenyi Krisztina)