TUGYI ZÉTÉNY(6.c)  és BÉCSI SÁRA (7.c) magyar bajnokok!!!!!!
2021.június 06-án rendezték meg Győrben a Diák I.Szf. Országos Bajnokságot. A Jászberényi Birkózó Clubot 5 fő képviselte. Tugyi Zétény 46 kg-ban remek birkózást bemutatva öt győzelemmel Bajnoki címet szerzett.
Bécsi Sára az 58 kg-os súlycsoportban szintén Bajnoki címet szerzett.
Gratulálunk Sárának és Zéténynek, illetve edzőjüknek, Száraz Tibornak a szép eredményhez!

Berény Cafe cikk: http://jku.hu/2021/06/07/becsi-sara-es-tugyi-zeteny-is-magyar-bajnok/

A Jászberényi Birkózó Club hírei: Diák I.Kf.Ob. Eger
Eredmények:
Kiss Keve (6.c) 32 kg 3.hely
Tugyi Zétény (6.c) 46 kg 7.hely
Laky Ajna 56 kg 3. hely
Berény Café cikk: http://jku.hu/2021/05/17/kiss-keve-es-mondi-mark-bronzerme/?fbclid=IwAR0b597NuhpaRytXqO_ehu7UBGG210jPir41CHJGNfuCOrVLPDYdQIbIV_k

Április közepén játszotta első mérkőzéseit a JKSE Kosársuli a megyei U 9-es bajnokságban. A csapat szinte csak gyakorlós gyerekekből áll és így méltán lehetünk rájuk büszkék. Szolnokra kellett utaznunk, ahol két meccs várt a srácokra, a gyönyörű B. Nagy Pál Spotcentrum tornacsarnokában.
Első mérkőzésünket a Rákóczifalvai Párducokkal játszottuk. Fiaink nagy izgalommal és hatalmas meccsdrukkal mentek fel a játéktérre, de hamarosan kiderült, hogy ez mind fölösleges volt. Csapatom végig nagy fölénnyel lehengerelte a Párducokat. Már a félidőben 31:3-ra vezettünk. Csuka Dominik remek ziccereivel és Tóth Levente pontos középtávoli dobásaival nem tudtak mit kezdeni az ellenfél játékosai.
Végeredmény: JKSE Kosársuli – Rákóczifalvai Párducok 64:5.

Második mérkőzésünkön a Szolnoki Pindúrok csapatában már ügyesebb gyerekek vártak ránk. Lendületes játékunkat azonban ők sem tudták megfékezni. Petrics-Oláh Szabolcs remek passzaival, Csuka Dominik, Balogh Marcell és Gyetvai Máté pontos dobásaival, Gazsi Bogdán villámgyors védekezésével hamar elhúztunk és a különbség csak nőtt a meccs végéig.
Végeredmény: JKSE Kosársuli – Szolnoki Pindúrok 54-17.
A csapat tagjai : Csuka Dominik 2.c, Balogh Marcell 2.c, Gyetvai Máté 2.c, Petrics-Oláh Szabolcs 2.c, Nagy Barnabás 2.c, Nagy Dominik 2.c, Lipták Lóránt 2.c, Gazsi Bogdán 2.c, Udvardi Zétény 2.c, Tóth Levente 2.b, Varga Bende 2.b, Solti Marcell 2.b.
Baráth Géza testnevelő

New Toptalent Fit-Kid SE
Elindult a 2021-es szezon. A versenyzők kitartása meghozta a gyümölcsét, ugyanis az április 24-25-én Hódmezővásárhelyen megrendezett I-II. osztályú versenyről rangos helyezéssel tértek haza a lányok.
Ország Ágnes 2. hely
Párosban 3. hely
Gratulálunk a versenyzőknek, edzőknek!