Közel hatszáz floorball ütőkkel felszerelt diák árasztotta el Eger városát 2020. január 25-26. között a 2019/2020. tanévi Foorball Diákolimpia® Országos Döntőjén. A kétnapos eseményen a versenysorozat összes korosztálya, a kis elsőstől az érettségizőkig mérkőzött a diákolimpiai bajnoki címekért.
Jászberényben is egyre több iskola nevez a floorball diákolimpiára. A megyei, országos elődöntők után Egerben korcsoportonként országosan a 8 legjobb iskola mérkőzött meg egymással.
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium 3 csapattal került be az országos döntőbe.

Eredményeink:
A 4. korcsoportos fiúk a 2. helyen végeztek
Csapattagok: Bagi Ádám, Kovács Barnabás Vajk, Ivanics Máté, Balogh Zsombor, Taczman Hunor, Hordós Ádám
All Star csapat tagja: Bagi Ádám
A 3. korcsoportos fiúk az 5. helyet szerezték meg.
Csappattagok: Nagy Barnabás, Muszka Előd, Sípos Máté, Bojtos Levente, Lukáts Zsombor, Bagi Zétény
A 2. korcsoportos fiúk 8. helyen végeztek.
Csapattagok: Lukáts Zalán, Balogh Lóránt, Tukora Zétény, Csillik Barnabás, Sípos Máté

Testnevelő, felkészítő: Szöllősiné Kárpáti Ágnes, segítő: Nagy Zoltán
Gratulálunk a csapatok eredményéhez és köszönet a felkészítő tanár lelkes és kitartó munkájáért!