A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség január 6. és 8. között a budapesti Gyakorló Jégcsarnokban rendezte meg a Pannonia Open – ISU Junior Challenge Series második fordulóját. A háromnapos rangos nemzetközi megmérettetésen 17 ország 28 egyesületének 108 korcsolyázója lépett jégre. A viadal a magyar válogatott számára válogatóverseny is volt egyben, s kihirdették a junior világbajnokságra utazó nyolc fős keretet.
Az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált (EYOF) 2023. január 21. és 28. között Olaszországban, Friuli-Venezia Giuliában rendezik, a junior rövidpályás gyorskorcsolya világbajnokságnak pedig 2023. január 27. és 29. között Németország, Drezda ad otthont. A világbajnokság válogatottjában versenyez SCHŐNBORN MELINDA, ginmáziumunk 10.-es tanulója.
Gratulálunk a lehetőséghez!