Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

2024. április 17-én rendezték meg az V. korcsoportos leány labdarúgás körzeti döntőjét a jászberényi műfüves pályán, ahol iskolánk gimnazista lányai is szerepeltek. Az erős mezőnyben, nagyon jó játékkal a harmadik helyet érték el.
A csapat tagjai:
Kemecsi Lili 11.a, Hudra Anna 11.a, Birgés Anna 10.a, Garai Kyra 10.a, Tóth Réka 9.a, Kurunczi Réka 9.a.

Baráth Géza testnevelő

2024.03.25-én a Diákolimpia körzeti döntőjén vettünk részt a 3. korcsoportos fiú tanulóinkkal. Az alaposan megfiatalított, és több alapembert (Béldi Botond és Bakonyi Tamás) nélkülöző csapatunk elsődleges célja a megyei elődöntőbe jutás kivívása volt. Az első találkozón Für Gábor találatának köszönhetően a jászárokszállási Széchenyi István iskola ellen  1-0–val nyitottunk, majd ezt követően 1–0-ás vereséget szenvedtünk a jászberényi Nagyboldogasszony iskola ellen, ahol a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. (Sajnos még 1 méterről üres kapura is kapufát lőttünk.)
A vereséggel az elődöntőbe összekerültünk a jászberényi Bercsényi Miklós iskolával, ahol kiegyenlített első félidő után két figyelmetlenség miatt elvesztettük a mérkőzést 2 – 0 – ra, így a harmadik helyért mérkőzhettünk meg a jászapáti fiatalokkal. A mérkőzésnek nagy volt a tétje, hiszen a győztes kvalifikálta magát a megyei elődöntőbe. Egy nagyon ügyes csapattal találkoztunk, és hiába vezettünk két góllal is (Palcsó Zsombor és Antal Máté volt a két gólszerző), 2-2-es döntetlennel zártuk a mérkőzést. Jöhettek a büntetőrúgások, amelyek során kapusunk, Farkas – Deme Dávid lett a hős, hiszen amellett, hogy védett 2 büntetőt is, a végén ő vállalta el a sorsdöntő rúgást. Mivel ezt sikerrel teljesítette, így mi végeztünk a 3.helyen, mellyel bejutottunk a megyei elődöntőbe.
Ott viszont már ennél sokkal jobb teljesítményt kell nyújtanunk (remélhetőleg a most hiányzókkal kiegészülve), hogy a megyei döntőn is részt tudjunk majd venni.
A csapat tagjai: Farkas – Deme Dávid, Palcsó Zsombor, Antal Máté, Faragó Szilárd, Tóth Zsombor, Für Gábor, Fiala Viktor, Garay Kornél és Fónád Lóránt.
Felkészítő nevelő: Béres Gábor

Kocsis Levente 4. c osztályos tanuló, a Jászberényi FC tagja a Regionális kiemelt U11 Bozsik tornán (MLSZ) 2023.09.17-én oklevélben részesült kiemelkedő teljesítményéért.
Edző: Dedics Bence