Kispál Petronella 3.c, Sebők Emese 3.b, Varga Fruzsina 3.c
Frank Borbála 3.a, Kispál Petronella 3.c, Sebők Emese 3.b, Varga Fruzsina 3.c
Bálint Hanna 6.b
Bálint Hanna 6.b, Marton Panna 8.b
NTMFSZ III. International Cup in modern dance kvalifikációs magyar kupa
2024. március 9. Kondoros
Eredmények:
UP4 CH kategória 1. hely
Dobos Léna 2.a
Farkas Dóra 2.b
Kaposznyák Mira 1.c
Orgován Hanna Lili 2.b
Vas Lili 2.b
UP3 trió kategória 3. hely
Kispál Petronella 3.c
Sebők Emese 3.b
Varga Fruzsina 3.c
UP3 csapat kategória 3. hely
Frank Borbála 3.a
Kispál Petronella 3.c
Sebők Emese 3.b
Varga Fruzsina 3.c
UP2 egyéni kategória 1. hely
Bálint Hanna 6.b
UP2 páros kategória 4.hely
Bálint Hanna 6.b
Marton Panna 8.b
Felkészítő: Dance Fitness SE - Kereszthidi Gabriella, Galcsik Gréta, Demény Andrea, Nagy Erika
http://gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php/aerobik#sigFreeIddb58209e97
2024. 03.08. Monor
Kispál Petronella Anna 3.c
2023. 10.28-29. Budapest
Basic aerobik kategóriában UP 4 korosztályban 2. helyen végzett társaival
Edző: Galcsik Gréta
Egyesület: Dance Fitness SE
Kiíró: Magyar Tornász Szövetség Aerobik Szakága
Aerobik
Talentum alapítvány
Jelentkezési lapok
Általános Iskola
- Tavaszi játszóház
- Focizni tudok
- A „jövő tudósai” - ABAS-Városi matematikaverseny 2024
- "Tavaszi szél" népdaléneklési verseny
- Vers- és prózamondó verseny 3-4. évfolyam
- Április
- Happy-hét 2024
- Öltözz a könyvedhez!
- Hol volt, hol nem volt...
- Egészségnap
- Pénz7 - 2024
- Március
- Városi idegen nyelvi szépkiejtési verseny
- Február
- Január
- Kockaland városi verseny 1. forduló
- „Katonai légi járművek” című rajzpályázat
- Sítábor
- Karácsonyra hangolódva
- Szeretetcsoki 2023
- December
- November
- Adventváró játszóház
- Csodaláda
- Darules 2023
- FELHÍVÁS-mézeskalácsfalu építésre
- Márton napi forgatag
- Október
- Énekkaros tanulmányi kirándulás
- Nyílt tanítási órák az első osztályokban
Gimnázium
- Rendkívüli felvételi eljárás dokumentuma
- Tavaszi Tehetségkutató Művészeti Fesztivál
- Szent István Diáknap 2024
- A 2024-2025-ös tanévben 9. évfolyamra jelentkező tanulók ideiglenes felvételi jegyzéke
- Diákutazási program
- Közösségi szolgálat
- A Nemzeti Tudósképző Akadémia februári hírlevele
- Jégre fel!
- Nobel-díjasok és tehetséges diákok XXI. találkozója - 2024
- Szántai kupa 2023
- Diákparlament
- Gödöllői program 2023. december 09.
- '56-os program a Rákóczi Szövetség támogatásával
- Jászkürt-megjelenés
- Ünnepi megemlékezés
- Jászsági Bűnmegelőzési és Drogprevenciós verseny - középiskola
- OTP pénzügyi vetélkedő
- Gödöllői laborgyakorlat
- Díjátadó a Megyeházán
- Akadályfutás
- Kirándulás a Partiumba
- Találkozás Farkas Bertalannal
- "Gyökereink"-rendkívüli történelemóra
- Rákóczi Szövetség programja
- Fair play kupa foci körzeti verseny
- "PETŐFI SZAVA ZENGETT"
- Szemelvények az osztálydekorációkból
- SIOSZ GÁLA-LINDI SIKERE
- Jégre fel!
- "Ép testben ép lélekkel" (2023.február)
Testvériskola
- Vechtai kiándulás
- Vechtai üdvözlet
- Pater Andreas üdvözlő szavai (2019. október)
- Vechtai élmények-a diákok szemével (2019. március)
- Városunk és Vechta 25 éves barátsága (2018. szeptember)
- A vechtai St. Thomas Kolleg 2017. évi évkönyvében iskolánk is helyet kapott
- A zene összeköt (2017. október)
- Látogatás a domonkosrendi St. Thomas iskolába (2016. október)
Gyorskorcsolya
- UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
- GYORSKORCSOLYA DIÁKOLIMPIA SZEKSZÁRDON
- JUNIOR VILÁGBAJNOK A MAGYAR NŐI VÁLTÓ
- Gazsi Noémi sikere
- Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Regionális Döntő Jászberény
- 8. Jász-Kupa nemzetközi verseny
- SPORTGÁLA 2024
- 31. ALTA VALTELLINA TROPHY / Bormio, Italy
- I. Divíziós verseny-gyorskorcsolya
- 30. Csizmadia Kupa
- Hanse CUP - Rostock Németország 2023.10.20-22.
- Alpok Adria Kupa 1.forduló
- Olympic Hopes
- Gyorskorcsolya- Lindi sikere
- STEZ CUP 2023. szeptember
- Sportbüszkeségeink
- Év végi sportverseny-összefoglaló
- Európa Kupa (Torino)
- Gyorskorcsolya Diákolimpia Sátoraljaújhely
- Jász Kupa 2023. január 20-22.
- Gyorskorcsolya világbajnokságra készülve
- Alpe Adria Trophy 2022
- Mikulás kupa 2022. december
- Gyorskorisaink sikerei
- Divíziós Verseny - 2022.10.22. - Budapest
- Olympic Hopes 2022 – Budapest
- STEZ CUP 2022, Spisska Nova Ves
- Schőnborn Melinda sikere
- Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő
- Dobrán Réka sikerei
- Pillanatképek a Diákolimpiáról
- Jeges sportvetélkedő
- Junior Országos Bajnokság
- 6. JÁSZ-KUPA
- Mikulás Kupa-2021
- Gyorskorcsolyaverseny Debrecenben
- Alpe Adria Trophy 1.
- Olympic Hopes
- Danubia kupa Szlovákiában
- Támogatott tehetség