2023. április 13-án került megrendezésre Jászberényben a III. korcsoportos körzeti diákolimpia döntője, melyen hat csapat mérte össze tudását. A Nagyboldog ,a  Belvárosi, Fényszaru, Szentandrás , Jászkisér és iskolánk focistái küzdöttek azért, hogy az első két továbbjutó helyet meg tudják szerezni. Nagyon harcias és élvezetes meccseket láthatott a kis számú közönség, ahol a gyakorlós gyerekek kiváló eredményt produkáltak. Tetszetős játékkal az előkelő 2. helyen végeztek a Belvárosi mögött és reménykedve várhatják a megyei elődöntőt.
A csapat tagjai: Lukács Zalán 6.a, Palcsó Zsombor 6.c, Fonád Lóránt 5.c, Bakonyi Tamás 4.a, Tukora Zétény 6.a, Juhász Zoltán 6.a, Juhász Márton 6.a, Molnár Máté 6.c, Csoma Balázs 5.a, Csizmadia Bertin  5.a, Farkas D. Dávid 4.c.

Április 17-én rendezték szintén a jászberényi műfüves pályán a IV. korcsoportos leány diákolimpia megyei döntőjét. Négy iskola lányai mérték össze focitudásukat. Karcag, Jászboldogháza, Szolnok és Jászberény fiataljai harcoltak egymás ellen az aranyéremért. A jászberényieket iskolánk csapata képviselte és végig meggyőző játékkal, itt-ott sziporkázó teljesítménnyel végeztek az élen.  Méltán bizakodva várhatják az országos elődöntőt!
A csapat tagjai: Kisnémet Erika 9.a, Birgés Anna 9.a, Vattai Lili 8.a, Váczi Vanda 7.a, Nagy Fanni 6.c, Csányi Szonja 5.b, Kiss Adél 7.a, Kovács-Rékasi Noémi 8.b, Jenes Jázmin 6.b, Turza Jázmin 8.c.
Baráth Géza testnevelő