2023.06.1-4. között Tugyi Zètèny 8.c osztályos tanulónk (62 kg) az U-15 szf.válogatott keret tagjaként Romániában vett részt nemzetközi versenyen. Zéti remekül birkózott mind a két versenynapon. Pénteken legyőzte román ellenfelèt, de utána sajnos grúz ellenfelètől kikapott, így szombaton bronzéremért lépett szőnyegre,ahol moldáv ellenfelét legyőzve megszerezte a bronzérmet.
Ezzel a bronzéremmel Zéti megszerezte a címeres mezt, így a Kaposváron júliusban megrendezésre kerülő U -15 Európa Bajnokságon 62 kg-ban ő képviselheti Magyarországot.
Zéti ezzel a teljesítménnyel a jászberényi birkózás történetében az első a fiúk között aki szabadfogásban válogatott versenyző lett.
Gratulálunk!