Szombathelyen, a Király Sportcentrumban 2023.05.05-07. között rendezték meg az Országos Diákolimpia III-IV. korcsoportos leány labdarúgás döntőjét 20 csapat részvételével. Iskolánk csapata a D csoportba került. Ellenfeleink Dunakeszi, Ózd , Kerekegyháza, Gyula voltak. A  D tabella 3. helyén végeztek lányaink. Ezt követően Nagykanizsa csapatát vertük 6:1-re, majd a Kisvárdával játszottunk 0:0 döntetlent. Sajnos, a büntető párbajban az ellenfél bizonyult jobbnak, így csapatunk az országos 10. helyen zárta a versenyt.
Csapattagok: Kisnémet Erika 9.a Váczi Vanda 7.b Nagy Fanni 6.c Vattai Lili 8.a Turza Jázmin 8. c  Birgés Anna 9.a Csányi Szonja 5.b
Gratulálunk a lányoknak és felkészítőiknek, Pestiné Járomi Edit, Baráth Géza, Béres Gábor pedagógusoknak! Külön köszönet jár Menyhárt Erika gazdasági vezetőnek, Járomi Henriett és Csányi Gábor szülőknek a csapatnak nyújtott segítségért!