Elkezdődött a megyei U10-es kosárlabda bajnokság. Itt szerepel a JKSE Kosársuli csapata is, melyben szinte kivétel nélkül gyakorlós gyerekek játszanak.
A hétvégén Szolnokra utaztunk az inpozáns B. Nagy Pál Sportcsarnokba, ahol tanulóinkra két meccs várt.
Nagy izgalommal szálltunk le a buszról, hiszen az ellenfeleinket még nem ismertük, nem tudtuk, hogy a hazai csapatok milyen játékerőt képviselnek.
Első mérkőzésünkőn a Mini Mamba csapatával kellett szembe néznünk. Már az elején látszódott a két fél közötti tudáskülönbség. Az első negyed végére már 14:2-re vezettünk. Csapatom nagy fölénnyel szinte lehengerelte a Mambákat. Tóth Levente remek ziccereivel, Gazsi Bogdán gyors lefutásaival, Balogh Marci pontos passzaival nem tudtak mit kezdeni az ellenfél játékosai. A végeredmény JKSE Kosársuli- Mini Mambák 43:13.
 A második mérkőzésünket a Szolnoki Viperák csapatával játszottuk. Szinte ugyanúgy kezdődött a meccs mint az előző. Remek letámadással, nagyon jó védekezéssel és pontos dobásokkal gyorsan elhúztunk ellenfelünktől. A gyerekeink mindent megtettek a győzelemért. Egymást buzdítva szinte szárnyaltak a pályán. A végeredmény : JKSE Kosársuli- Szolnoki Viperák 66:36
Az egész csapatot dicséret illeti, remek győzelmeket arattak.
A csapat tagjai: Balogh Marcell 3.c, Gazsi Bogdán 3.c, Gyetvai Máté 3.c, Nagy Barnabás 3.c, Varga Bende 3.b, Tóth Levente 3.b, Kollár Kata 3.b, Kis Júlia 3.a, Nagy Lilien 3.a, Árpás Dominik 3.b, Martin Gergő 2.b.
Több gyerek, sajnos, betegség miatt nem tudott eljönni.
Baráth Géza testnevelő,edző