2019. december 13-án, pénteken a Korompai kupán a városi és a környező települések iskoláinak meghívott focistái mérték össze technikai tudásukat.
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium csapata is hivatalos volt erre a tornára, hiszen a mi iskolánk nyeri évek óta ezt a versenyt. Természetesen, most is haza szerettük volna hozni a trófeát, de az első meccsünk nem úgy sikerült, ahogy terveztük. Kicsit álmosan, szétszórtan kezdtünk nagy riválisunk, a Belvárosi iskola csapata ellen, végül kettő-nullra kikaptunk. Utána már hiába vertük meg a Jászfelsőszentgyörgyöt 13-0-ra, a Nagyboldogot 2-0-ra, a Székelyt 5-0-ra, már csak a második helyen végezhettünk. Gyógyír, hogy a torna gólkirálya a mi játékosunk, Sárközy Zsombor lett.
Az ezüstérmes csapat névsora: Czigány Jakab, Sárközy Zsombor, Nagy Barnabás, Kátai Marci, Toldi László, Sipos Máté, Fonád Levente, Faragó Gergő, Bak Roland.
Felkészítő tanár: Baráth Géza testnevelő
Szép volt, fiúk, gratulálunk!