A Futsal Diákolimpia megyei versenyén a 4.korcsoportos csapatunk 1.helyezett lett!🥇
Gratulálunk a fiúknak és Béres Gábor tanár úrnak!
Irány az országos elődöntő!

Álló sor : Bagi Ádám, Béres Martin, Szádvári Gábor Gergő, Gazsi Máté, Béres Gábor – pedagógus
Guggoló sor : Fonád Levente, Szappanos Péter, Nagy Barnabás, Magyar Barnabás, Kiss Vince
(A képről hiányzik, de a csapat tagja: Hordós Ádám)

Iskolánk IV. korcsoportos fiú futsal csapata a sikeresen megvívott körzeti döntő és megyei elődöntő után Rákóczifalván szerepelt a megyei döntőben. A délelőtti sorsolás után kiderült, hogy a Fegyvernekről érkező Orczy Anna Katolikus Általános Iskola, valamint a házigazdák II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola csapatával kerültünk egy csoportba. Az első mérkőzésünkön 8 – 0 - val léptük le a fegyverneki csapatot, majd utána a végső győzelemre is esélyes hazaiak ellen is diadalmaskodtunk 4 – 1 arányban.
Az elődöntőben a szolnoki Kodály Zoltán Ének – Zenei Általános Iskola csapatával találkoztunk, és a megyei elődöntőhöz hasonlóan megint sikerült őket legyőznünk, ezúttal 4 – 1 - re. A másik elődöntőben óriási meglepetésre a karcagi Kováts Mihály Általános Iskola diákjai büntetők után alulmaradtak az általunk a csoportmérkőzésen már legyőzött fegyvernekiekkel szemben, így következhetett a döntő, - amelyben 5 percet leszámítva -, végig dominálva 4 – 1 - re győztünk.
A tornán látottak alapján bebizonyítottuk, hogy a futsalban elsősorban nem a fizikai fölény, hanem sokkal inkább a technikás futball számít. Sikerünkkel kivívtuk a jogot arra, hogy az országos elődöntőben újabb sikerekkel öregbítsük iskolánk hírnevét.
-Béres Gábor-