2023.03.24-én megrendezésre került a Fair play kupa foci körzeti döntő, amelyen iskolánk 3 csapattal nevezett (2 fiú és 1 lány csapat).
Eredményeink:
2. hely
Bozsó Milán, Petrányi Zsolt, Végvári Levente, Kovács Ádám Gábor, Czine Zsolt, Molnár Gábor, Bakai Örs, Polatschek Péter (a képről hiányzik)
3.hely
Bakki Zsombor, Csizmadia Viktor, Dobos Barnabás, Ilona Vilmos, Ivanics Máté, László Bálint, Lázár Kolos, Lázár Zétény, Takács Barnabás, Szappanos Péter, Kis Levente, Szabados Imre
4. hely
Kövér-Somoskeőy Kincső, Bendó Eszter, Hudra Emese, Antal Réka, Szabó Kinga, Hudra Anna, Zsombók Debóra, Sipos Dorina,  Kis Evelin,Bányai Lívia, Juhász Dorka (a képről hiányzik)