Néhány emlékezetes versenyeredmény. Büszkék vagyunk rövidpályás gyorskorcsolyázóink eredményeire:

Olympic Hopes – Olimpiai Reménységek Versenye
Szeptember 16-18. között Budapesten volt a rövidpályás gyorskorcsolyázók szezonnyitó nemzetközi versenye. Azért volt fontos ez a megmérettetés, mert kiderült kinek hogyan sikerült a nyári felkészülés. Dobrán Flóra magabiztos versenyzéssel 2. helyen végzett. Dobrán Réka 4. lett, míg a váltó csapattal 1.helyen ért célba. Szintén iskolánk tanulói Balázs Benedek és Tóth Tamás Olivér a 4.és 5. helyen zártak.
Edzőik: Csizmadia Ildikó és Nemes Krisztián

Alta Valtellina Trophy
November 11-13. között került megrendezésre Olaszországban, Bormioban a 30. Alta Valtellina Trophy nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny, ahol iskolánk több tanulója is részt vett. A rendkívül színvonalas mezőnyben Dobrán Réka 5. helyezést ért el, míg váltóban 2. lett. Dobrán Flóra, aki a felnőtt női olimpiai keret tagjaként utazott a versenyre egyéniben 6.lett, a válóversenyt megnyerték. Tóth Tamás Olivér 7. lett, Balázs Benedek pedig a 10. helyen végzett. Valamennyien az FTC versenyzői.
Edzőik: Csizmadia Ildikó és Nemes Krisztián, valamint a női olimpiai keret vezetőedzője, Nicholas Gooch

Czech Open – Danubia Series 1
A Danubia kupasorozat első állomását Csehországban rendezték október 7-9-ig. A nemzetközi versenyen Kelet-Európa legjobbjai vettek részt. Dobrán Réka egyéniben 6. lett. A váltó és a vegyesváltó tagjaként egyaránt ezüstérmet nyert. Szintén 6. lett Tóth Tamás Olivér, Balázs Benedek pedig 7. helyen ért célba.
Edzőik: Csizmadia Ildikó és Nemes Krisztián

Danubia Series 2 – Sofia
November 25-27. között zajlott Bulgáriában a Danubia kupasorozat második állomása. Dobrán Réka 7. helyen végzett, a váltócsapatával aranyérmet, a vegyes váltóval ezüstérmet nyert.
Edzőik: Csizmadia Ildikó, Imre Emil, Nemes Krisztián

Junior short track: nyolc aranyérem Lengyelországban
Lengyelország egyik legnagyobb városa, Białystok adott otthont az ISU Junior Challenge Series 1. fordulójának. A november 18. és 20. között megrendezett nemzetközi versenyen hazánk is képviseltette magát. Rövidpályás gyorskorcsolyázóink, a jövő reménységei nyolc aranyéremmel, két ezüstéremmel, számtalan egyéni csúccsal és egy országos csúccsal térhettek haza.
Schőnborn Melinda nagykorúságának első versenyén, az Európa Kupa kvalifikációs versenyen 5 arany érmet és egy kupát hozott! Váltóban csúcsidőt korcsolyázott!
Első lett egyéni 1500 méteren, 1000 méteren és váltóban.
MIX-váltó – 2000 méter: Team Hungary 1. (Szigeti Dóra, Nógrádi Panka, Tóth Eszter, Schőnborn Melinda, Gerecze Ádám, Czank-Varga Benjamin, Csizmadia Márk) országos csúccsal
Lányok – váltó – 3000 méter: Team Hungary 1. (Nógrádi Panka, Tóth Eszter, Szigeti Dóra, Schőnborn Melinda)