2022.09.10. – 2022.09.11.

Szlovákiában volt megrendezve a szezon első nemzetközi versenyen, amin a JSE részt vett.
Egy nagyon sikeres és tanulságos versenyt tudhatunk magunk mögött. 104 versenyző vett részt ezen a versenyen, ebből 16 versenyző a JSE színeiben versenyzett. Összetettben 4 arany, 3 ezüst és 3 bronzérmet tudtunk elhozni. Nagyon büszkék vagyunk a csapatra. Ennyi érem mellett 32 egyéni időt is sikerült megdönteni, ami azt bizonyítja hogy jó úton haladunk.
A csapatot Cseh Liliána és Szász Attila segédedzők kísérték. Attilának ez volt az első versenye a csapattal.

Versenyzőink eredményei:

• Junior D boys
Gonda Gergő: 3 hely
György Nimród: 5 hely

Ezzel a jó versenyzéssel és hozzáállással szeretnénk tovább menni a következő versenyre, ami Budapesten lesz megrendezve szeptember 9-én.