Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Csúcsdöntés és érmek a debreceni jégen
Az ünnepi hétvégén, október 22. és 24. között Debrecenben léptek jégre a jászberényi gyorskorisok. A Csizmadia Ferenc Memorial Trophy elnevezésű emlékverseny rangját emelte, hogy összesen hat ország 173 short trackese indult el a különböző távokon.

A JSE színeit 26-an képviselték, közülük többen első versenyükön álltak rajthoz. A rendezők díjazták a távonkénti és az összetett helyezetteket is. Városunk sportolói közül kiemelkedett Gazsi Noémi, aki új korosztályos magyar csúcsot futott 333 méteren, két távon 1., egy távon 2. lett, így megnyerte az összetett aranyát. A lányoknál a legjobbak közé került még György Mira, ő két távon elért 1. helyével összetett győzelmet szerzett, Marinka-Tóth Anna két távon 3., egy távon 2., összetett bronzérmes, Szűcs Janka pedig két távon szerzett 2. helyével végül szintén bronzérmes lett. Taczman Mira egy távon 3., összetettben 4.
A fiúk között Pozsonyi Artúr egy-egy távon 2. és 3., összetettben bronzérmes, Gonda Gergő két távon a 3., összetettben ezzel a 4. helyen végzett. Tóth Tamás Olivér egy-egy távon 3. illetve 2., összetettben ez a dobogó harmadik fokát érte. A fiúk váltója is kitett magáért, Pető Bendegúz, Arnóczki Ádám, Pintér Kristóf összetételben ugyancsak a harmadik legjobbak lettek a mezőnyben.