A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium első osztályába jelentkező valamennyi tanulónak szükséges a fizikai képességmérési vizsgálat. A sporttagozatos osztályokba olyan gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnek mozogni, kedvelik a sportos, ügyességi játékokat és a sport érdekében plusz feladatot is vállalnak.

A jelentkezési lapot kérjük a határidő betartásával visszaküldeni Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, vagy hozzák magukkal személyesen a március 6-án tartandó iskolahívogató programunkra.

A jelentkezési lap beküldési határideje e-mailben: 2024. március 8.

Jelentkezési lap fizikai képességméréshez