A JSE rövidpályás gyorskorcsolya csapata Olaszországban a 31. Alta Valtellina Trophy elnevezésű versenyen vett részt 2023.11.10-12. között.
Ez a verseny az egyik legrangosabb utánpótlás versenynek számít, amit a résztvevő gyerekek nagyon vártak és a felkészülés során nagy alázattal és kellő szorgalommal készültek. Összesen 17 ország 293 sportolója versenyzett, ami jól mutatja, hogy egy erős mezőnyben versenyezhettek. A JSE csapatát 5 versenyző képviselte, összesen 4 aranyérmet szerezve, amiből 1 összetett aranyérem. Az érmek mellett 9 egyéni időt sikerült megdönteni. Gazsi Noémi 1000m-en országos csúcsot és 500m-en pályarekordot döntött.
A csapatot Szász Attila edző vezette.

Összetett eredményeink:
•Junior D girls