A JSE rövidpályás gyorskorcsolya csapata szeptember 29-október 1-ig Budapesten, az Olympic Hopes elnevezésű versenyen vett részt. Ez egy rangos nemzetközi utánpótlásverseny, ami számukra a szezon harmadik versenye volt.
A hétvége során 7 ország 170 versenyzője mérte össze tudását, ebből 23 sportoló a JSE csapatát képviselte.
Összesen 14 arany, 6 ezüst és 7 bronzérem született, amiből 4 összetett arany, 2 összetett ezüst és 1 összetett bronz. Versenyzőink 43 egyéni csúcsot döntöttek meg.
A csapatot Belovai József vezetőedző, Cseh Liliána és Szász Attila edzők vezették.

Eredmények :

A következő hétvégén ismét rajthoz állnak, ezúttal az Alpok-Adria Kupa első állomására, Zágrábba utaznak.
Ha kedvet kaptál, csatlakozz a csapathoz! #jse #gyorskorcsolya  #shorttrackspeedskating #harjájse #olympichopes