A finnországi Vuokattiban zajló Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF) két rövidpályás gyorskorcsolyázó képviselte az MTK Sport Klubot: Czank-Varga Benjámin és Gimnáziumunk 10.-es tanulója, Schönborn Melinda.
A multisport esemény első napján Lindi az 1500 méteren volt érdekelt, és remekül is kezdte a megmérettetést, hiszen első helyen került tovább a negyeddöntőből.
Melinda az elődöntőben sem lassított, itt is megnyerte futamát, ezzel bekerült a fináléba.
A női döntőben Melinda épphogy lemaradt a dobogóról, és végül a 4. helyen végzett.
Lindi az EYOF Junior Téli Olimpián 500 m-en ezüst érmet szerzett.
A nap zárószámában, a vegyes váltóban a magyar csapat (Schönborn Melinda, Somodi Maja, Czank-Varga Benjámin, Granasztói Ádám) futamgyőztesként jutott az elődöntőbe.