Szeptember 22-én városunk Humán Közrendi és Vallásügyi Bizottsága sportnapot szervezett az általános iskolák részére. A Szántai kertben mérhették össze tudásukat a gyerekek futásban, labdarúgásban, röplabdában, kézilabdában és kosárlabdában. Iskolánk tanulói a küzdelmekben és remekül szerepeltek. Mind az öt csapatunk éremmel térhetett haza.

Futás I. hely

Csapat tagjai: Csányi Szonja 6.b, Gazsi Noémi 7.b, Molnár Donát 8.b, Boroznaki Kadosa 8.b

Labdarúgás I.hely

Csapat tagjai: Darázs Dávid 8.a, Ilonka Boldizsár 8.a, Szívós Zalán 8.a, Mizsei Norbert 8.a, Boroznaki Kadosa 8.b, Lévai Bence 8.b, Lukáts Zalán 7.a, Tukora Zétény 7.a, Faragó Botond 8.a, Maka Rikárdó 8.a, Kaszab Levente.

Kézilabda II. hely

Csapat tagjai: Nemes Kitti 8.b, Váradi Vivien 8.b, Gondos Gréta 8.a, Kiss Adél 8.a, Jenes Jázmin 7.b, Garamvölgyi Lilla 6.b, Nagy Diána 8.a, Lólé Cintia 7.b, Németh Lilla 7.b, Gazsi Noémi 7.b, Csontos Kata 7.b, Koczka Liza 5.c, Major Maja 5.c, Bakai Rebeka 8.b.

Röplabda III. hely

Csapat tagjai: Szmetena Zóra 8.b, Nagy Boglárka 8.b, Bojtos Nóra 6.b, Béres Laura 6.b, Csányi Szonja 6.b, Horti Hanga 8.a, Nagy Erika 8.a.

Kosárlabda III. hely

Csapat tagjai: Hőgye Tamás 8.b, Gulyás Balázs 8.b, Virág Tamás 8.b, Dobák Tamás 7.a, Csipkés Balázs 7.a, Molnár Donát 8.b, Bánföldi Noel 8.a.

Baráth Géza testnevelő