Február 21-én a város középiskolás fiataljaitól volt hangos a jégpálya. A Klapka György Technikum és Szakképző Iskola által szervezett jeges sportvetélkedőn gimnazistáink is részt vettek. Az izgalmas és jól összeállított versenyen öt iskola közül a második helyet sikerült elérnünk.
A csapat tagjai: Antal Réka 11.a, Hudra Anna 11.a, Szabó Kinga 11.a, Hudra Emese 11.a, Ivanics Máté 11.a, Koczka Richárd 11.a, Magyar Balázs 11.a, Bakki Zsombor 11.a, László Bálint 11.a, Lázs Olivér 10.a, Juhász Bálint 10.a. A tanulók érmeket és egy szép serleget kaptak.
Felkészítő: Baráth Géza, Molnár Anita