A Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) 2023. február 28-án a Magyar Sportok Házában rendezte meg a 2022-es év legjobbjait díjazó gáláját.
Az eseményen megjelent és köszöntőt mondott Dr. Baji Balázs, a Nemzeti Sport Ügynökség Zrt. (NSÜ) Sportszakmai és sportstratégiai vezérigazgató-helyettese, valamint Rózsa József, a SIOSZ elnöke.
Díjakat adott át Dr. Sáfár Sándor, a Nemzeti Sport Ügynökség Zrt. Sportakadémiák, Sportiskolák, Kiemelt Sportegyesületek és Egyetemi Sport Igazgatóság igazgatója, Dr. Reinhardt Ákos, a Honvédelmi Minisztérium Sportügyekért felelős államtitkárság főosztályvezetője és Gál Csaba, az NSŰ főosztályvezetője.
A Gálán megjelent és közreműködött a díjátadásban Tóth Krisztián olimpiai III., világbajnoki II. és III., Európa-bajnoki II. III. helyezett judós, aki maga is köznevelési típusú sportiskolában végezte középiskolai tanulmányait.
A középiskolás sportolók közt iskolánk tanulóját, Schőnborn Melindát díjazta a Szövetség. Az ünnepségen Lindi édesapja, és Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia intézményvezető-helyettes is részt vett.