Iskolánk 9 tanulója jutott be a Szolnoki POK által szervezett  "Ép testben, ép lélekkel" Testnevelés- és sportelméleti verseny  megyei fordulójába. Sajnos, betegség miatt Anna és Kinga nem vettek részt a szóbeli fordulón, de a versenyzők így is szép eredményt érték el.
Kurunczi Gábor 12.a (189 pont) 2. hely,
Fegyverneki Kinga 11.a (187 pont) 3. hely,
Baráth Benjámin 11.a (161 pont) 5. hely,
Kovács Máté 12.a (154 pont) 6. hely,
Borbás Martin 12.a (143 pont) 8. hely,
Bozsó Milán 11.a (13 pont) 9. hely,
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanárnak, Bús Nikoletta testnevelőnek!

Balról jobbra: Hudra Anna, Szabó Kinga, Bozsó Milán, Kurunczi Gábor, Baráth Benjámin, Kovács Máté, Borbás Martin. A képről Fegyverneki Kinga hiányzik.
Május 31-én a Megyeháza dísztermében a POK által szervezett díjátadó ünnepségen vehette át jutalmát Kinga és Gábor.