ÖKO-nap a Gimnáziumban október 8-án:Milyen sebességgel repül a méh? Hogyan ismerik fel "családtagjaikat"? Mi vár a hereméhekre? Mindez és még sok más érdekesség derült ki Németh Viktor,iskolánk laboránsának előadásából. A totó után irány a Hajta! Szabóné Marika néni tesztje a csapattagok természetismetetben való jártasságára kérdezett rá. Nyitrainé Edit néni matematikai feladványokkal doppingolta a Zúgó körül barangolókat. Szőke Péter tanár úr a gimisek ügyességét tette próbára. Szerencsére minden gyerek visszatalált,sőt, tanáraink sem vesztek el. Köszönet Miklósné Ildi néninek a szervezésért. Az izgalmas vetélkedőt a 12.-esek egyik csapata nyerte. Jószívűségüknek köszönhetően tortájukból az egész osztály lakmározhatott.
A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek, fa, gyermek, túra/szabadtéri és természet
A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, gyermek, túra/szabadtéri és természet