2023. október 26-án intézményünk bemutató órákra hívta a város óvodapedagógusait. Az első osztályokban tanító kollégák készültek nyílt órákkal, ahol az óvó nénik megfigyelhették régi óvodásaikat iskolai körülmények között. A kis elsősök lelkes izgalommal várták kedves vendégeiket, és játékos, alkotó munka közben mutathatták meg, milyen sokat tanultak az elmúlt 2 hónapban. A nyílt órákat követően az óvodapedagógusokat egy fórumra invitáltuk, ahol az óvónők, a  jelenlegi és leendő elsős tanító nénikkel közösen vitatták meg a jövő generációját érintő nevelési és oktatási kérdéseket. Jó hangulatú, tartalmas beszélgetésnek lehettünk részesei, mely mindenképp közelebb hozta az óvodák és az iskolánk pedagógusait.

Novákné Berényi Katalin
munkaközösség-vezető