Szeretettel várjuk Önöket az Oktatási Hivatal Bázisintézményeként szervezett szakmai programunkra.
Címe: Digitális történetmesélés LEGO eszközökkel
A szakmai program tartalma:
A Lego StoryStarter a szövegértés-szövegalkotás fejlesztésének eszköze. A tanulók LEGO eszközök segítségével történeteket alkothatnak, IKT eszközök segítségével rögzíthetik, digitális történetekké fűzhetik össze. A programban elért eredményeinket kívánjuk bemutatni, s műhelymunka keretében lehetőséget biztosítunk az eszközök kipróbálására is az érdeklődő kollégáknak.
Időpont: 2022. december 14. 14.00-15.30
Munkaforma: szakmai konzultáció és műhelymunka személyes részvétellel
A foglalkozást vezeti: Szőke Ildikó, Fekete Viktória, Stelkovicsné Kreuter Anikó szaktanácsadó
Célcsoport: általános iskolában és gimnáziumban magyar nyelv és irodalmat tanító pedagógusok
Jelentkezési határidő: 2022. december 12.