Tisztelt Szülők!
A koronavírus (COVID 19) miatt kialakult járványügyi helyzet nem teszi lehetővé tanítási időben a szülők iskolában való benntartózkodását, tanítási időn kívül pedig pénzkezelési szabályzatunk nem engedélyezi a térítési díjak beszedését. Ezért 2020. október 1-jét követően az étkezési díjak fizetésében az alábbi változások lesznek.
A térítési díjak befizetése a Polgármesteri Hivatalban (Jászberény, Lehel vezér tér 18. /főbejárat) történik 2020. október 12-én és 13-án 7:00-12:00 és 13.00-17:00 óra között. A befizetés összegéről az osztályfőnök tájékoztatja Önöket, az összeggel kapcsolatos kérdéseiket pedig az iskola titkárságán (telefonon: 57/404-200) tehetik fel.
Jászberény Város Polgármesteri Hivatalától kapott tájékoztatás szerint 2021. január 1-től a szülők terheinek csökkentése érdekében lehetőség lesz az étkezési díjak személyes részvételt nem igénylő befizetésére is, ezért tisztelettel kérem az Önök együttműködését, megértését az átmeneti időszakban történő befizetések lebonyolításával kapcsolatban.
Tisztelettel: Pomázi Imréné intézményvezető