A SZÜLŐ TEENDŐI A BEIRATKOZÁSSAL KAPCSOLATBAN
Az e-Ügyintézés felületén 2023. június 14. és 2023. június 21. közötti időszakban van lehetősége a szülőknek vagy más törvényes képviselőknek, hogy gyermekeik adatait előzetesen, online módon beküldjék a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével.  Középfokú intézménybe történő beiratkozás - leírás, támogatás!

A középfokú iskolába történő beiratkozáskor az iskolában a SZEMÉLYES MEGJELENÉS KÖTELEZŐ!
A beiratkozás időpontja, helye: 2023. június 22. (csütörtök) 8 órától 11 óráig a gimnázium I.em. 14-es termében (Rákóczi út 51.)
Kedves leendő Gimnazista! A gyorsabb ügyintézés érdekében a mellékelt nyomtatványokat kitöltve hozd magaddal!!!

Tanulói adatlap
Nyilatkozat életvitelszerű tartózkodásról
Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről

A beiratkozáshoz szükséges egyéb dokumentumok:

1.az általános iskolai bizonyítványod,
2.az alábbi okiratok fénymásolata:
  • születési anyakönyvi kivonatod,
  • személyi igazolványod,
  • lakcímkártyád,
  • TAJ kártyád,
  • tanulói azonosító számod tartalmazó kártyád (OM azonosító)
3.a diákigazolvány igényléséhez a helyi okmányirodában fényképet kell készíttetni és az ott kapott Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot a beiratkozáskor be kell hoznod,
4.a sporttagozatra jelentkezőktől sportorvosi igazolás,
5.az étkezési támogatáshoz szükséges igazolások másolata,
6.költségek, kb. 20ezer Ft:
  • augusztus végi gólyatábor
  • iskolánk évkönyve
  • iskolai nyakkendő
  • szekrénypénz
  • sportpóló
Szeretettel vár az osztályfőnököd, Nyitrainé Tajti Edit tanárnő.