Kedves Szülők!
A köznevelési típusú sportiskolára vonatkozó kerettantervi szabályozás alapján sportiskolai képzésre az a tanuló vehető fel, aki megfelel a fizikai képességmérési vizsgálat követelményeinek.
Intézményünkben a 2024-2025-ös tanévben első osztályt kezdő diákok mérésére 2024. március 20-án kerül sor a lenti beosztás szerint.
Kérem Önöket, szíveskedjenek a megjelölt időpont előtt 10 perccel megérkezni, s a részvételhez szükséges felszerelést (kényelmes ruha, tornacipő) magukkal hozni. A mérés az iskola tornatermében lesz, a szülők a gyermekeiket az aulában várhatják meg.
Aki bármely egyesület igazolt versenyzője, kérem, hogy a tagsági igazolása fénymásolatát – ha korábban még nem adták le - szíveskedjenek a méréskor a kollégáknak átadni.
Amennyiben betegség vagy egyéb ok miatt gyermekük nem tud részt venni a mérésen vagy nem adtak még le jelentkezési lapot, esetleg nem látják a beosztásban gyermekük jeligéjét, kérem jelezzék a 06302979783-as telefonszámon.
Szeretettel várjuk a leendő kisdiákokat és a kedves szülőket.

Pomázi Imréné igazgató