Iskolánk 10. a osztályos csapata az 1. helyen végzett a Székesfehérvári SZC Vajda János Technikum által meghirdetett országismereti vetélkedőn, Bicskén. A vetélkedőre több mint 50 csapat nevezett az ország minden részéről és 8 csapat jutott be az országos döntőbe. Az izgalmas, egész napos vetélkedőn, Szegvár, Barcs, Tapolca, Győr, Budapest csapatai között a mieink bizonyultak a legjobbnak. Nyereményként pedig egy 1 hetes lengyelországi utazáson vehet részt a Shake and Espresso csapata tanárával, a második és harmadik helyezettekkel, valamint a bicskei diákokkal együtt a Waclav Felczak Alapítvány jóvoltából.
A csapat tagjai: Kemecsi Lili Dolli, Csizmadia Viktor és Hudra Emese. Felkészítő tanár: Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia.
Szívből gratulálunk Nekik és élménydús kirándulást kívánunk!