Az Európai Parlament Magyarországi Kapcsolattartó Irodája szervezésében május 19-től 4 napon át 250 középiskolás, tanáraik és fiatal egyetemista találkozott Zágrábban az EPAS Ifjúsági Találkozón. Ausztriából, Szlovákiából, Magyarországról és Horvátországból érkeztek a vendégek az EPAStogether elnevezésű rendezvényre. A pályázat útján meghívást kapó csapatok közt volt iskolánk három diákja, Nagy Norbert, Szabó György és Virág Imre János, valamint senior nagykövetünk, Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia. A fiatalok EU-val kapcsolatos előadásokon és workshopokon vehettek részt, beszélgethettek EP-képviselőkkel és természetesen új kapcsolatokra tehettek szert.