Az Európa Tanács (Council of Europe) Nyelvek Európai Napja alkalmából meghirdetett „pólódizájn” rajzpályázat témája: max. 30x30 cm-es pólófelületre logó szimbólum tervezése, mely kifejezi a nyelvi kommunikáció jelentőségét ember és ember valamint kultúrák között. A logókból stencilt készítettünk, melyeket akril spray festékkel rajzlapokra fújtunk. 6-11. osztályig végezték el diákok a feladatot. Az osztályokból 13 diák munkája kerül kiválasztásra. A pályázati esemény hivatalos elektronikus felületére azonban csak 3 diák dizájn-tervét lehetett feltölteni iskolánként. A három tanuló: Belányi Anna, Tábori Zsófia és Szécsi Anna 10. A osztályos tanulók. Felkészítő pedagógus: Kugler Erika, koordinátor: Berdó Péterné Farkas Andrea.

10.A Belányi Anna
10.A Szécsi Anna