Október 4-én délután óvodásokkal népesült be az iskolánk épülete. Az apróságok az „Állati jó…” elnevezésű iskolába csalogató játszóházba érkeztek, ahol az állatok napja kapcsán különféle foglalkozásokon ismerkedhettek meg a leendő elsős tanító nénikkel. Nagyné Velkei Andrea, Novákné Berényi Katalin, Doboss Eszter és Földiné Barna Andrea tanító nénik zenével, mondókával, tánccal, kézműves tevékenységgel és mesével varázsolták el a kicsi gyermekeket. Munkájukat segítették a 4. osztályos tanulók, akik kis koreográfia keretében idézték fel a legismertebb állatok hangját, mozgását és külsejét. Mindeközben a szülők előadáson vehettek részt, melyet Hajnal Anikó iskolapszichológus, gyógypedagógus kollégánk tartott az iskolaérettség témaköréről. A nagyszámú érdeklődő kis óvodás jó hangulatban, élményekkel gazdagodva, vidáman köszönt el a leendő elsős tanító néniktől.
Visszavárjuk Őket november 15-én!

Novákné Berényi Katalin munkaközösség-vezető