Iskolánk 9. a osztályos tanulói 2022. május 30. és június 3. között a Határtalanul program keretén belül erdélyi körutazáson vettek részt kísérő tanáraikkal, Nagyné Sipos Marianna és Fekete Viktória tanárnőkkel. Az utazás során Petőfi Sándor nyomába szegődtünk. Végigjártuk a költő életének legjelentősebb állomásait (Nagykároly, Erdőd, Koltó, Kolozsvár, Segesvár, Fehéregyháza). Fantasztikus élményeket gyűjtöttünk. Megérintett bennünket a történelem, Petőfi gazdag életútja. Igen fárasztó, de élményekben, érzelmekben gazdag, sikeres utazáson vehettünk részt.