"Az oktatásbizalmat szül.
A bizalom reményt szül.
A remény békét szül."(Konfuciusz)

A Jászberényi Tankerületi Központ pedagógusnap alkalmából iskolánk két pedagógusát köszöntötte 2022. június 9-én a Kiváló pedagógus díjjal. Szakmai munkájuk elismeréseként, elhivatottságukért, a tehetséggondozásban elért eredményeikért, erkölcsi-emberi tartásukért Eperjesiné Palásti Piroska és Dr. Szűcsné Fehér Csilla kapta a tanévben a kitüntetést.

"Kedves Munkatársaim!
Pedagógusnap közeledtével szeretném megköszönni NEKTEK, hogy szívből választott hivatásotokat nap mint nap lelkiismeretesen végzitek, a mindenki által ismert nehézségek ellenére is hatékonyan dolgoztok iskolánk és tanulóink eredményességéért. Az alábbi - pedagógus munkánkhoz különösen illő - gondolatokkal kívánom, hogy kitartásotok, lelkesedésetek hozzon a következő években is szép sikereket, boldog életet számotokra:
Az élet egyik szépsége az, hogy bár sok mindent elveszíthetsz, de azt sosem, amit Te adtál másoknak.
Amint ezt megérted, rájössz, hogy életed valódi minősége azok szívdobbanásában rejlik, akik hálásak azért, hogy Te létezel."
Pomázi Imréné intézményvezető