Iskolánk pedagógusait a 2020-21-es tanévzáró ünnepségen köszöntöttük:
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium Talentum Alapítványa „Talentum” díjat adományozott NAGYNÉ SIPOS MARIANNA angol nyelv szakos és BÉRES GÁBOR matematika-kémia szakos pedagógusok részére kiváló nevelő-oktató munkájukért, az iskola színvonalas működésében nyújtott kiemelkedő tevékenységükért.

Gratulálunk országos és városi elismerésben részesülő pedagógusainknak:
MAJZIK ZSUZSANNA mesterpedagógusnak, aki az Emberi Erőforrások Minisztériuma elismerő oklevelében részesült kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként.
HAJNAL ANIKÓ gyógypedagógusnak-fejlesztő pedagógusnak, MÓCZÓ ERIKA matematika-kémia szakos tanárnak, NOVÁKNÉ BERÉNYI KATALIN tanítónak, akik a Jászberényi Tankerületi Központ kiváló pedagógusa elismerésében részesültek. Az elismerést ünnepélyes keretek között a Tankerület ünnepségén vehetik majd át a kollégák.

A Jászberényi Tankerületi Központ vezetői, Zsemberi Zoltán igazgató úr és Mészárosné Vas Márta szakmai igazgató-helyettes asszony személyesen gratulált Majzik Zsuzsannának a minisztériumi elismeréshez és Pomázi Imréné intézményvezetőnek a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetéshez.

A tantestület az új tanév elején köszöntötte a Jubileumi évüket ünneplőket: Mészárosné Suba Judit, Telek Zsuzsanna, Palkó-Deli Andrea.

A Jászberényi Tankerületi Központ nagyszabású ünnepség keretében köszöntötte a Tankerület díjazottjait és az országos elismerésben részesülő kollégákat. Augusztus 31-én ünnepélyes keretek közt vehette át SZABÓNÉ DARÓCZ MÁRIA és PALKÓ-DELI ANDREA az EMMI elismerő oklevelét.