A Magyar Tudományos Akadémia elnöke

Kugler Erikát

elismerő oklevélben részesítette,

melyet  a veszélyhelyzet megszűnése után vehet át az MTA Székházában.

Kugler Erika tanárnő az elismerést a rajztanításban és a médiapedagógiában elismert és jártas szakemberként az alábbi területen végzett színvonalas tevékenységéért érdemelte ki:

- A digitális technikákat a hagyományosokkal ötvözve, az alkotói lehetőségek széles körét kínálja diákjainak.

- Irányításával a kortárs médiaművészeti műfajok beépülnek a fiatalok kép nyelvébe és hatásosabb lesz a diákok megjelenése a közösségi médiában is.

Szeretettel gratulálunk Erikának az értékteremtő, kiemelkedő művészet-pedagógiai munkájához.
Gergely Csilla méltatása a Berény Café oldalon is olvasható: