2019. május 31-én szép ünnepség keretében Majzik Zsuzsanna, Simon Zsuzsanna és Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia pedagógusnap alkalmából Tankerületi díjban részesült.
Két tanulónk, Erdős Roland 12. a és Szabó György 8. a osztályos tanulónk eredményeit szintén kitüntetéssel ismerte el a Jászberényi Tankerületi Központ.
Szeretettel gratulálunk a kollégáknak és tanulóinknak. Kívánjuk, hogy kollégáinknak ez az elismerés adjon erőt, hitet a következő évekhez, évtizedekhez, tanulóink pedig álljanak példaképül társaik előtt szorgalmukkal, eredményeikkel.