2017. június 2-án Mészárosné Suba Judit és Stelkovicsné Kreuter Anikó intézményvezető-helyetteseknek a Jászberényi Tankerületi Központ "Kiváló pedagógus" címet adományozta ünnepi műsor keretében, melyen fellépett az iskola két dalospacsirtája, Kátai Viktória és Tamási Eszter.

Mészárosné Suba Judit a tanítói diploma megszerzésétől a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnáziumban dolgozik, 2003 szeptemberétől intézményvezető-helyettesként tevékenykedik. Munkájában körültekintő, szervezőkészsége színvonalas.  Az elmúlt években fontos feladata volt a tanítóképzés gyakorlóiskolára háruló feladatainak koordinálása. A szervezőfeladatokon a hallgatók szakmai felkészítésében is részt vesz, korszerű eszközökkel segíti a tanítójelöltek pedagógiai képességeinek fejlesztését. Tanítói munkáját példaértékűen végzi, tanítványai szép eredményeket érnek el a különböző szintű tanulmányi versenyeken. Több éve szervezője a Bolyai Matematikaverseny megyei fordulójának.
A 2005-ben elnyert ÖKO-iskola pályázat sikerében kiemelkedő szerepet játszott. A csoport vezetőjeként számtalan iskolai és városi szervezésű rendezvényen való aktív munkával igyekezett hozzájárulni a diákok környezettudatos magatartásának formálásához.
Stelkovicsné Kreuter Anikó 25 évvel ezelőtt a szegedi egyetemen magyar-ének szakos diplomát szerzett, 2007 óta tanít a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnáziumban.
Szakmai felkészültsége színvonalas, melyet érettségi elnökként és szaktanácsadóként is bizonyít. Több éven keresztül vett részt a tanító szakos hallgatók gyakorlati képzésében. 2013 szeptemberétől intézményvezető-helyettesi feladatokat lát el.  Munkáját a céltudatosság, határozottság és igényesség jellemzi.  Az iskolai alapdokumentumok elkészítésében, pályázatok írásában, tanulmányi versenyek és kulturális programok szervezésében, lebonyolításában vállalt feladatait színvonalasan végzi. Innovatív, nyitott az újra, a szakmai kihívásokra. Tanítványai tanulmányi versenyeken, iskolai-városi kulturális műsorokban is színvonalasan szerepelnek. Az Október 23-i városi megemlékezés műsorának összeállításával méltón vívta ki városunk vezetőinek és lakosainak elismerését.